09124589134

روزهای کاری شنبه تا پنج شنبه

8 صبح لغایت 10 شب

آدرس ایمیل:

info@fabs-co.ir

درباره ما

درباره شرکت فراز بینش سپهر

شرکت فراز بینش سپهر به اختصار (فَبس - FABS) تایید شده از سازمان ثبت شرکت ها با شماره ثبت ۵۲۰۴۸۸ و عضو اصلی وندور لیست شرکت ملی نفت ایران که در زمینه سیستم های حفاظتی دوربین مداربسته، کامپیوتر، شبکه، برق ساختمان، هوشمند سازی و غیره فعالیت می نماید .

  • دوربین مداربسته
  • کامپیوتر
  • شبکه
  • برق ساختمان
Awesome Image
Awesome Image

شرکت فراز بینش سپهر

مهندس مجید تیموری - کارشناس ارشد هوش مصنوعی و رباتیک، مؤسس و بنیانگذار شرکت فراز بینش سپهر؛

به نام خداوند لوح و قلم، حقیقت نگار وجود و عدم، خدایی که داننده ی رازهاست، نخستین سرآغاز آغازهاست، در سوم دی ماه سال یک هزار و سیصد و نود و شش بود که به همراه چند تن از دوستان و کمک های پدر عزیزم پایه های شرکت فراز بینش سپهر که به اختصار فَبس (FABS) نامیده می شود را بنا نهادیم و هسته مرکزی آن را تشکیل دادیم، دیری نگذشت که در امواج سختی ها و رقابت ها با شرکت های بزرگ در این عرصه، خود را در میان شرکت های معتبر در وندور لیست هایی همچون شرکت ملی نفت ایران دیدیم، جایی که برخی از شرکت های بزرگ و مطرح امروزی حتی از فیلترهای آن نیز نتوانسته اند عبور کنند، امروزه فَبس نامی آشنا و معتبر در عرصه کاری خود است.

Awesome Image همواره می کوشیم تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم و به قله های موفقیت صعود کنیم...

مجید تیموری، رئیس هیئت مدیره

راهی بیابید تا با آن بتوانید به انسان های زیادی خدمت کنید زیرا که خدمت به عده ی زیادی از انسان ها شما را به سوی بزرگی و عظمت هدایت می کند.

مشاهده فعالیت های شرکت
Awesome Image

ویژگی های فَبس-FABS

امنیت پروژه، درصد رضایتمندی مشتریان پس از اتمام پروژه و مدیریت زمان به اتمام رساندن پروژه ها از اهم وظایف ما در انجام یک پروژه است.

امنیت پروژه
%
رضایتمندی مشتری
%
مدیریت زمان
%

942

مقالات و مطالب علمی

36

همکاران ما در شرکت

100

درصد رضایتمندی

324

پروژه های اتمام شده

شرکت فَبس FABS

شرکت فراز بینش سپهر به اختصار فَبس با شماره ثبت 520488 از سازمان ثبت شرکت ها و عضو شرکت های معتبر وندور لیست شرکت نفت ایران

تماس بگیرید

09124589134

آدرس ایمیل

info@fabs-co.ir